Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017
Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Το Χορευτικό Τμήματα
Τμήματα χορευτικού για την χορευτική περίοδο 2017-2018 Εκτύπωση

Το Χορευτικό Τμήμα του Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Πάτρας είναι οργανωμένο σε δύο μεγάλες ενότητες τμημάτων: την ενότητα των παιδικών και εφηβικών τμημάτων (ανήλικα άτομα) και την ενότητα των τμημάτων μεγάλων (ενήλικα άτομα)

Στα παιδικά τμήματα της πρώτης ενότητας συμμετέχουν παιδιά Νηπιακής έως της Ε' τάξης του δημοτικού ενώ στα εφηβικά τμήματα συμμετέχουν παιδιά της Στ' Δημοτικού, του Γυμνασίου και του Λυκείου. Τα τμήματα των ενηλίκων αποτελούνται από τμήματα αρχαρίων (1ης χρονιάς), τμήματα μεσαίων (2ης και 3ης χρονιάς) και τμήματα παραστάσεων (παλιών - 3ης χρονιάς και άνω). Επίσης στο μεγάλο χορευτικό λειτουργούν τμήματα ψυχαγωγίας με μια μη-ενταντική πρόβα την εβδομάδα.

Αναλυτικά το πλήθος και η οργάνωση όλων των τμημάτων του χορευτικού για την χορευτική περίοδο 2017-2018 έχει ως εξής:

# Ημέρα και ώρα πρόβας Υπεύθυνος τμήματος Δόκιμος Τμήμα Αίθουσα
1 Δευτέρα 17:00 - 18:30 Ανδριάνα Κοσσιώρη Ψυχαγωγίας (1η χρονιά) Λιμάνι
2 Δευτέρα 18:30 - 20:00 Ανδριάνα Κοσσιώρη Ψυχαγωγίας (1η χρονιά)
3 Δευτέρα και Πέμπτη 20:00 - 21:30 Βάσω Βαγενά Αρχάριοι - τμήμα Α (1η χρονιά)
4 Δευτέρα και Πέμπτη 21:30 - 23:00 Δημήτρης Καραδήμας Αρχάριοι - τμήμα Β (1η χρονιά)
5 Δευτέρα 17:00 - 18:00 Δημήτρης Διαμαντόπουλος Νηπίων - τμήμα Α (1η χρονιά) 7ος όροφος
6 Δευτέρα 18:00 - 19:30 Κωστάντζα Κοσμάτου Ψυχαγωγίας (3η χρονιά)
7 Δευτέρα και Πέμπτη 20:00 - 21:30 Δημήτρης Διαμαντόπουλος Αρχάριοι - τμήμα Γ (1η χρονιά)
8 Δευτέρα και Πέμπτη 21:30 - 23:00 Βασίλης Κοριτζέλης Μεσαίο - τμήμα Α (Εντατικό)
9 Τρίτη 17:00 - 18:30 Βάσω Βαγενά Ψυχαγωγίας (1η χρονιά) Λιμάνι
10 Τρίτη 18:30 - 20:00 Βάσω Βαγενά Ψυχαγωγίας (5η χρονιά)
11 Τρίτη και Παρασκευή 20:00 - 21:30 Χρήστος Γιαννόπουλος Μεσαίο - τμήμα Β (Εντατικό)
12 Τρίτη και Παρασκευή 21:30 - 23:00 Χρήστος Γιαννόπουλος
13 Τρίτη 17:00 - 18:30 Σεμίνα Χρονοπούλου Ψυχαγωγίας (7η χρονιά) 7ος όροφος
14 Τρίτη 18:30 - 20:00 Κωστάντζα Κοσμάτου Ψυχαγωγίας (7η χρονιά)
15 Τρίτη 20:00 - 21:30 Παγώνα Μπάρκουλα Ψυχαγωγίας (1η χρονιά)
16 Τρίτη και Παρασκευή 21:30 - 23:00 Βασίλης Κοριτζέλης Αρχάριοι - τμήμα Δ (1η χρονιά)
17 Τετάρτη 17:30 - 19:00 Ανδριάνα Κοσσιώρη Ψυχαγωγίας (3η χρονιά) Λιμάνι
18 Τετάρτη 19:00 - 20:00 Σταυρούλα Ζαρνάβαλου Γ' - Ε' Δημοτικού (2η χρονιά)
19 Τετάρτη 20:00 - 21:30 Κωνσταντίνος Μπάρκουλας Ψυχαγωγίας (5η χρονιά)
20 Τετάρτη 21:30 - 23:00 Γιάννης Τοπάλης Ψυχαγωγίας (3η χρονιά)
21 Τετάρτη 17:30 - 19:30 Χρήστος Γιαννόπουλος Παιδικό (Αντρικό) 7ος όροφος
22 Τετάρτη 19:30 - 21:00 Ζωή Βλάχου Ψυχαγωγίας (1η χρονιά)
23 Τετάρτη 21:00 - 22:30 Ζωή Βλάχου Ψυχαγωγίας (2η χρονιά)
24 Πέμπτη 17:00 - 18:00 Ρέα Μαυρόγιαννη Νηπίων - τμήμα Β Λιμάνι
25 Πέμπτη 18:00 - 19:00 Ρέα Μαυρόγιαννη Α' - Β' Δημοτικού (2η χρονιά)
26 Πέμπτη 19:00 - 20:00 Ε' - Στ' Δημοτικού (6η χρονιά)
27 Πέμπτη 17:00 - 18:00 Δημήτρης Διαμαντόπουλος Α' Δημοτικού (1η χρονιά) 7ος όροφος
28 Πέμπτη 18:00 - 19:00 Ανδριάννα Αναστασοπούλου Β' - Γ' Δημοτικού (3η χρονιά)
29 Παρασκευή 18:00 - 19:00 Κατερίνα Σέρβου Γ' - Δ' Δημοτικού (4η-5η χρονιά) Λιμάνι
30 Παρασκευή 19:00 - 20:00 Μαριάννα Σδρούλια Ε' Δημοτικού - Α' Γυμνασίου (6η χρονιά)
31 Παρασκευή 18:00 - 19:00 Βάσω Βαγενά Β' Δημοτικού (1η χρονιά) 7ος όροφος
32 Παρασκευή 19:00 - 20:00 Γιάννης Τοπάλης Ψυχαγωγίας (επίτιμο)
33 Σάββατο 11:00 - 12:00 Κατερίνα Σέρβου Ε' - Στ' Δημοτικού (4η χρονιά) Λιμάνι
34 Σάββατο 15:00 - 17:00 Χρήστος Γιαννόπουλος Εφηβικό (Παλιό)
35 Σάββατο 17:00 - 18:30 Γιώργος Αχιλλεόπουλος Ε' Δημοτικού - Γ' Γυμνασίου (7η χρονιά)
36 Σάββατο 18:30 - 20:00 Διονύσης Τριαντάφυλλος
Ελένη Μαρίνη
Γυμνάσιο - Λύκειο (1η χρονιά)
37 Σάββατο 20:00 - 21:30 Διονύσης Τριαντάφυλλος
Ελένη Μαρίνη
Γυμνάσιο - Λύκειο (3η-4η χρονιά)
38 Σάββατο 11:00 - 12:00 Μαριλένα Τζουανοπούλου Α' Δημοτικού (1η χρονιά) 7ος όροφος
39 Σάββατο 18:00 - 19:00 Σεμίνα Χρονοπούλου Γ' Δημοτικού - Δ' Γυμνασίου (1η χρονιά)
40 Σάββατο 19:00 - 20:00 Γιώργος Αχιλλεόπουλος Ε' Δημοτικού - Δ' Γυμνασίου (1η χρονιά)
41 Σάββατο 20:00 - 22:00 Χρήστος Γιαννόπουλος Δασκάλων
42 Κυριακή 11:00 - 12:00 Ιωάννα Ζιάκου Β' - Γ' Δημοτικού (3η χρονιά) Λιμάνι
43 Κυριακή 12:00 - 13:00 Ιωάννα Ζιάκου Δ' - Στ' Δημοτικού (3η χρονιά)
44 Κυριακή 18:00 - 19:30 Παγώνα Μπάρκουλα Στ' Δημοτικού - Β' Γυμνασίου (2η-3η χρονιά)
45 Κυριακή 19:45 - 21:15 Διονύσης Τριαντάφυλλος Ψυχαγωγίας (παλιό)
46 Κυριακή 11:00 - 12:00 Χριστίνα Δημήτρουλα Α' - Β' Δημοτικού (2η χρονιά) 7ος όροφος
47 Κυριακή 12:00 - 13:00 Γιάννης Ντάνος Γυμνάσιο (4η-5η χρονιά)
48 Κυριακή 19:00 - 20:30 Κωνσταντίνος Μπάρκουλας
Ανδριάννα Αναστασοπούλου
Ψυχαγωγίας (1η χρονιά)

Δείτε επίσης το αναλυτικό εβδομαδιαίο πρόγραμμα των προβών ανά τμήμα και τις ώρες λειτουργίας του χορευτικού τμήματος

 
Αξιολόγηση άρθρου: / 1
ΧείριστοΆριστο 
Δημοσίευση σελίδας στο facebook

Σύνδεση Χρήστη

Συνδεδεμένα Μέλη

Κανένα

Επόμενες εμφανίσεις

Δε βρέθηκαν προγραμματισμένες εμφανίσεις!

Δείτε το αρχείο παραστάσεων.

Ενημερωτικη λιστα

Αριθμος Επισκεπτων

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα517
mod_vvisit_counterΧτες354
mod_vvisit_counterΑυτή την εβδομάδα1951
mod_vvisit_counterΤην περασμένη εβδομάδα3089
mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα8890
mod_vvisit_counterΤον περασμένο μήνα13422
mod_vvisit_counterΌλες τις ημέρες743950
Έχουμε 37 επισκέπτες συνδεδεμένους

Δημοσκοπηση

Ποιές ενότητες της σελίδας θα θέλατε να αλλάξουν/εμπλουτιστούν;