Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2017
Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Το Χορευτικό Πρόγραμμα προβών
Πρόγραμμα προβών χορευτικού για την χορευτική περίοδο 2016-2017 Εκτύπωση

Το αναλυτικό πρόγραμμα των προβών για όλα τα τμήματα του Χορευτικού Τμήματος του Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Πάτρας για τη χορευτική χρονιά 2016-2017 έχει ως εξής:

Δευτέρα

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
17:00 - 18:30 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 3η χρονιά Κωνσταντίνος Μπάρκουλας
17:00 - 18:30 7ος όροφος Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Κωστάντζα Κοσμάτου
18:30 - 20:00 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Ανδριάνα Κοσσιώρη
18:30 - 20:00 7ος όροφος Ψυχαγωγίας 2η χρονιά Κωστάντζα Κοσμάτου
20:00 - 21:30 Λιμάνι Αρχάριοι (τμήμα Α) 1η χρονιά Γιώργος Μαγιάκης
20:00 - 21:30 7ος όροφος Αρχάριοι (τμήμα Γ) 1η χρονιά Δημήτρης Διαμαντόπουλος
21:30 - 23:00 Λιμάνι Αρχάριοι (τμήμα Β) 1η χρονιά Βασίλης Κοριτζέλης
21:30 - 23:00 7ος όροφος Μεσαίο - τμήμα Α (Εντατικό) Γιάννης Ντάνος

Τρίτη

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
17:00 - 18:30 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 4η χρονιά Βάσω Βαγενά
17:00 - 18:30 7ος όροφος Ψυχαγωγίας 6η χρονιά Σεμίνα Χρονοπούλου
18:30 - 20:00 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 4η χρονιά Βάσω Βαγενά
18:30 - 20:00 7ος όροφος Ψυχαγωγίας 6η χρονιά Κωστάντζα Κοσμάτου
20:00 - 21:30 Λιμάνι Μεσαίο - τμήμα Β (Εντατικό) Χρήστος Γιαννόπουλος
20:00 - 21:30 7ος όροφος Μεσαίοι (Παλιοί) Γιάννης Τοπάλης
21:30 - 23:00 Λιμάνι Παλιοί Χρήστος Γιαννόπουλος
21:30 - 23:00 7ος όροφος Παλιοί (Επίλεκτοι)

Τετάρτη

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
17:30 - 19:00 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 2η χρονιά Ανδριάνα Κοσσιώρη
17:30 - 18:30 7ος όροφος Β' - Δ' Δημοτικού 3η χρονιά Γιώργος Μαγιάκης
19:00 - 20:00 Λιμάνι Γ' - Ε' Δημοτικού 1η χρονιά Σταυρούλα Ζαρνάβαλου
18:30 - 20:00 7ος όροφος Παιδικό (Αντρικό) Χρήστος Γιαννόπουλος
20:00 - 21:30 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 4η χρονιά Βασίλης Κοριτζέλης
20:00 - 21:30 7ος όροφος Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Κατερίνα Σέρβου
21:30 - 23:00 Λιμάνι Ψυχαγωγίας 2η χρονιά Γιάννης Τοπάλης
21:30 - 23:00 7ος όροφος Αντρικό (εναλλαγή δασκάλων)

Πέμπτη

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
17:00 - 18:00 Λιμάνι Νήπια 1η χρονιά Ρέα Μαυρόγιαννη
17:00 - 18:00 7ος όροφος Α' Δημοτικού 1η χρονιά Δημήτρης Διαμαντόπουλος
18:00 - 19:00 Λιμάνι Α' Δημοτικού 1η χρονιά Ανδριάνα Αναστασοπούλου
18:00 - 19:00 7ος όροφος
19:00 - 20:00 Λιμάνι Δ' - Στ' Δημοτικού 5η χρονιά Σεμίνα Χρονοπούλου
19:00 - 20:00 7ος όροφος Δ' - Στ' Δημοτικού 5η χρονιά Ρέα Μαυρόγιαννη
20:00 - 21:30 Λιμάνι Αρχάριοι (τμήμα Α) 1η χρονιά Γιώργος Μαγιάκης
20:00 - 21:30 7ος όροφος Αρχάριοι (τμήμα Γ) 1η χρονιά Δημήτρης Διαμαντόπουλος
21:30 - 23:00 Λιμάνι Αρχάριοι (τμήμα Β) 1η χρονιά Βασίλης Κοριτζέλης
21:30 - 23:00 7ος όροφος Μεσαίο - τμήμα Α (Εντατικό) Γιάννης Ντάνος

Παρασκευή

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
18:00 - 19:00 Λιμάνι Γ' - Ε' Δημοτικού 4η χρονιά Κατερίνα Σέρβου
17:30 - 18:30 7ος όροφος Β' - Γ' Δημοτικού 2η χρονιά Σταυρούλα Ζαφείρη
19:00 - 20:00 Λιμάνι Δ' - Στ' Δημοτικού 5η χρονιά Μαριάννα Σδρούλια
18:30 - 20:00 7ος όροφος Παιδικό (Γυναικείο) Σταυρούλα Ζαρνάβαλου
20:00 - 21:30 Λιμάνι Μεσαίο - τμήμα Β (Εντατικό) Χρήστος Γιαννόπουλος
20:00 - 21:30 7ος όροφος Μεσαίοι (Παλιοί) Γιάννης Τοπάλης
21:30 - 23:00 Λιμάνι Παλιοί Χρήστος Γιαννόπουλος
21:30 - 23:00 7ος όροφος Παλιοί (Επίλεκτοι)

Σάββατο

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
11:00 - 12:00 Λιμάνι Β' - Δ' Δημοτικού 3η χρονιά Βάσω Βαγενά
11:00 - 12:00 7ος όροφος Ε' Δημοτικού - Γ' Γυμνασίου 3η χρονιά Μιχάλης Ιωαννίδης
12:00 - 14:00 7ος όροφος Στ' Δημοτικού - Γ' Γυμνασίου 5η χρονιά Κωνσταντίνος Μπάρκουλας
15:00 - 17:00 Λιμάνι Εφηβικό (Παλιό) Χρήστος Γιαννόπουλος
17:00 - 18:30 Λιμάνι Στ' Δημοτικού - Γ' Γυμνασίου 8η χρονιά Σταυρούλα Ζαρνάβαλου
18:30 - 20:00 Λιμάνι Εφηβικό 1η χρονιά Διονύσης Τριαντάφυλλος
20:00 - 21:30 Λιμάνι Εφηβικό 5η χρονιά Διονύσης Τριαντάφυλλος - Ελένη Μαρίνη
20:00 - 21:30 7ος όροφος Δάσκαλοι Χρήστος Γιαννόπουλος

Κυριακή

Ώρα Αίθουσα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος
11:00 - 12:00 Λιμάνι Β' - Γ' Δημοτικού 2η χρονιά Ιωάννα Ζιάκου
11:00 - 12:00 7ος όροφος Α' - Β' Δημοτικού Μαριλένα Τζουανοπούλου
12:00 - 13:00 Λιμάνι Δ' - Στ' Δημοτικού 2η χρονιά Ιωάννα Ζιάκου
12:00 - 13:00 7ος όροφος Στ' Δημοτικού - Β' Γυμνασίου 3η χρονιά Μαριάννα Σδρούλια
18:00 - 19:30 Λιμάνι Ε' Δημοτικού - Γ' Γυμνασίου Ελένη Μαρίνη
19:30 - 21:00 Λιμάνι Στ' Δημοτικού - Β' Γυμνασίου 1η χρονιά Βάσω Βαγενά
20:00 - 22:00 7ος όροφος Ψυχαγωγίας (Παλιό) Διονύσης Τριαντάφυλλος

Επεξηγήσεις / Παρατηρήσεις:

  1. Όσα τμήματα έχουν την ένδειξη 1η χρονιά είναι νέα τμήματα στα οποία μπορεί κάποιος να γραφτεί ως νέο μέλος του χορευτικού
  2. Το τμήμα Α'-Β' Δημοτικού χωρίζεται σε δύο τμήματα Α και Β, με μια πρόβα την εβδομάδα το κάθε τμήμα
  3. Το τμήμα Αρχαρίων χωρίζεται σε τέσσερα τμήματα Α, Β και Γ με πρόβα δύο φορές την εβδομάδα το κάθε τμήμα
  4. Το μεσαίο τμήμα χωρίζεται σε δύο τμήματα Α και Β, με πρόβα δύο φορές την εβδομάδα το κάθε τμήμα, ως εξής:
    • στο τμήμα Α ανήκουν τα μέλη 2ης χρονιάς του χορευτικού τμήματος (περσινοί αρχάριοι) που δεν παρακολούθησαν τις καλοκαιρινές πρόβες και παραστάσεις του 2016
    • στο τμήμα Β ανήκουν τα μέλη 2ης χρονιάς του χορευτικού τμήματος (περσινοί αρχάριοι) που παρακολούθησαν τις καλοκαιρινές πρόβες και παραστάσεις του 2016
  5. Το αντρικό τμήμα ενηλίκων αποτελείται από ένα τμήμα, με πρόβα μια φορά την εβδομάδα, και στο τμήμα αυτό ανήκουν οι άντρες 2ης ή 3ης χρονιάς (περσινοί αρχάριοι ή φετινοί μεσαίοι και περσινοί μεσαίοι ή φετινοί παλιοί).
Τελευταία Ενημέρωση στις Σάββατο, 01 Οκτώβριος 2016 00:25
 
Αξιολόγηση άρθρου: / 17
ΧείριστοΆριστο 
Δημοσίευση σελίδας στο facebook

Σύνδεση Χρήστη

Συνδεδεμένα Μέλη

Κανένα

Επόμενες εμφανίσεις

Δε βρέθηκαν προγραμματισμένες εμφανίσεις!

Δείτε το αρχείο παραστάσεων.

Ενημερωτικη λιστα

Αριθμος Επισκεπτων

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα136
mod_vvisit_counterΧτες441
mod_vvisit_counterΑυτή την εβδομάδα136
mod_vvisit_counterΤην περασμένη εβδομάδα2119
mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα5221
mod_vvisit_counterΤον περασμένο μήνα7055
mod_vvisit_counterΌλες τις ημέρες718500
Έχουμε 41 επισκέπτες συνδεδεμένους

Δημοσκοπηση

Ποιές ενότητες της σελίδας θα θέλατε να αλλάξουν/εμπλουτιστούν;